Sala Szkoleniowa położona jest na drugim piętrze Dworu. Znajduje się w zacisznym miejscu gwarantującym spokój i wyskoki komfort szkolenia.
Jest bardzo przestronna i dobrze oświetlona. Posiada całkowite wyposażenie multimedialne: ekran, rzutnik, Flip charty, laptop.
Sala Konferencyjna jest położona na parterze budynku, z bezpośrednim wyjściem na taras oraz ogród. Jest często wykorzystywana dla szkoleń z zajęciami w plenerze.
W ramach Sali znajduje się podest z tzw. Sceną, który trenerzy niejednokrotnie wykorzystują jako miejsce do prezentacji. Jest w pełni wyposażona (ekran, rzutnik, Flip charty, laptop).
W ramach wynajmu sal grupy niejednokrotnie korzystają z terenu parku wokół Dworu, w razie niepogody udostępniamy również mniejsze sale, co ułatwia uczestnikom szkolenia pracę w grupach.
Dostępne sale konferencyjne
Pow. (m2)
Wys. (m)
Teatr
Podkowa
Szkoła
Sala Szkoleniowa
---
---
30
20
30
Sala Konferencyjna
---
---
60
30
40
Sale bankietowe Dwór w Podstolicach
Przy realizacji zamówień bankietowo-weselnych wykorzystujemy całą cześć parterową Dworu. Wesela oraz bankiety zasiadane maksymalnie do 72 osób, gdyż taka liczba pozwala na pełen komfort gości. Na część parterową Dworu składa się duża sala balowa oraz trzy mniejsze sale połączone ze sobą.
Dostępne sale bankietowe
Pow. (m2)
Wys. (m)
Teatr
Podkowa
Bankiet
Sala Bankietowa
---
---
72
30
140
Pokoje Dwór w Podstolicach
Pokoje Dwór w Podstolicach
Dwór w Podstolicach posiada 15 Pokoi. W ich skład wchodzi 13 Pokoi dwuosobowych, jeden pok. jednoosobowy oraz apartament. Wszystkie pokoje urządzone są w tym samym stylu i standardzie. Mają stylowy charakter i gwarantują wysoki komfort.
Opis obiektu Dwór w Podstolicach
Dwór w Podstolicach to miejsce szczególne - oaza ciszy i spokoju. Otacza go stuletni piękny park, w którym spotkać można przechadzające się pawie. Dwór posiada 30 miejsc hotelowych w pokojach 1 i 2 osobowych, salę konferencyjną i bankietowo-koncertową.
Stylowe wnętrza zapewniają jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną atmosferę. Dwór jest idealnym miejscem spotkań biznesowych, konferencji oraz szkoleń.
Dwór w Podstolicach znany jest ze swojej bogatej działalności kulturalnej. Wystawy, wernisaże oraz koncerty przyciągają wielu miłośników sztuki i zyskują wiernych fanów tego magicznego miejsca.
Do naszych stałych gości należą m.in. Alicja Majewska, Krzysztof Kolberger, Michał Bajor, Włodzimierz Korcz, Jacek Wójcicki.
W atmosferę Dworu doskonale wpisują się przyjęcia rodzinne takie jak komunie, zaręczyny i wesela. Dokładamy wszelkich starań, aby chwile spędzone w Dworze w Podstolicach były wyjątkowe i niezapomniane.
Usługi dodatkowe Dwór w Podstolicach
Możliwe atrakcje dodatkowe do wyboru: strzelanie z wiatrówki, kuszy i łuku oraz strzelanie do rzutków, quady i jazda samochodem terenowym, przelot balonem, paintball, driving range, boisko do siatkówki, przejażdżka bryczką.
Teren przylegający do dworu daje nam możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych i pikników na świeżym powietrzu, aż do 1300 osób. Przy sprzyjającej pogodzie organizujemy przyjęcia plenerowe przy muzyce na żywo.
Zapraszamy na sesję treningową Nordic Walking (marsz z kijkami) prowadzoną przez dyplomowanego instruktora (Polska Federacja Nordic Walking, International Nordic Walking), dwukrotnego złotego medalistę w Pucharze Polski.
Lokalizacja Dwór w Podstolicach
Odległość od lotniska: 40 kmOdległość od PKP: 2 km